развод, оптимизация налогообложения

Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам - магазин сувениров Хоттей. По ссылке Вы найдёте ответ на волнующий вопрос в предверии грандиозного праздника что подарить на Новый Год жене, мужу в Киеве, парню. Девушке подарки на 8 марта в Киеве - женщинам, сотрудницам и также подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Обратите внимание на следующие товары: обложки на паспорта подходят для украинского паспорта, загранпаспорта и для прав; Зонтики женские и мужские зонты - складные и трости; Шарфы женские, шёлковые, шерстяные, оригинальные и яркие. Выбирайте по ссылке подарок на День Св. Валентина вашей второй половинке. Магазин подарков Хоттей (Киев, м. Дружбы Народов) - hottey.com.ua.
составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Про компанію

Про компанію.


Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» - одне з найстаріших та найуспішніших Адвокатських бюро України. Наше Адвокатське бюро вже більше 20 років спеціалізується на наданні адвокатської допомоги в сфері сімейного та кримінального права.

 

           Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери», починаючи з 1996 року, регулярно займає найвищі позиції в найпрестижнішому рейтингу юридичних фірм України – рейтингу галузевого видання «Юридична практика». Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» було і є постійним учасником даного рейтингу.

Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» має значну репутацію в органах судової та виконавчої влади, а також у правоохоронних органах, що дає можливість нашим Клієнтам максимально ефективно захищати свої законні права та інтереси.        

Президент нашого Бюро – Адвокат Валерій Сафронов – має репутацію одного з кращих Адвокатів з сімейного та кримінального права в Україні. Він брав участь в багатьох резонансних кримінальних справах в історії України. Свою адвокатську практику з кримінальних та сімейних справ він розпочав в 1985 році.

Саме репутація та досвід компанії – є запорукою успіху та гарантією якості адвокатської допомоги для всіх наших Клієнтів.

Всі, без винятку, Адвокати нашого Адвокатського бюро закінчували найкращі вищі учбові заклади України, отримали свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю в Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури міста Києва. Але найголовнішим є те, що наші Адвокати мають вузьку спеціалізацію в сфері кримінального та сімейного права, а тому, в даних галузях права, відносяться до найкращих адвокатів України.    

 

Наше Адвокатське бюро вже тривалий час успішно спеціалізується на двох напрямках:

 

-         на сімейних спорах (сімейний адвокат): процеси розірвання шлюбу (розірвання шлюбу, розлучення); поділ майна подружжя; спори про встановлення місця проживання дитини; позбавлення батьківських прав; міжнародні сімейні спори; сімейні спори, що виникають в громадянському шлюбі; аліменти, а також будь-які інші сімейні спори; сімейні спори, пов’язані з зміною прізвища дитини; сімейна спори, пов’язані з позбавленням батьківських прав; створення договорів у сімейному праві, зокрема шлюбні контракти, договори «про добровільний поділ спільного сумісного майна подружжя»; сімейні спори, пов’язані з розірванням сімейних договорів. Наші Адвокати мають значний досвід та високу кваліфікацію у вирішенні сімейних спорів різного ступеню складності.

 

-         на складних кримінальних справах (адвокат у кримінальній справі): комплексний захист осіб від кримінального переслідування (захист у кримінальній справі) на всіх стадіях кримінального процесу (в тому числі, апеляційне та касаційне оскарження вироку в суді); захист свідка в кримінальному процесі (адвокат для свідка); представництво інтересів потерпілого та цивільного позивача в кримінальному процесі; оскарження постанови «про порушення кримінальної справи». Також, в межах кримінального права, Адвокати нашого Бюро спеціалізуються на кримінальних справах в сфері оподаткування та господарської діяльності.

 

Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» - провідне Адвокатське бюро України в галузі сімейного та кримінального права.

Важливим для наших Клієнтів є те, що Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» існує у формі адвокатського об’єднання, офіційно зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України.

Адвокатське об’єднання  - це особлива форма юридичної особи, яке займається наданням виключно адвокатських та юридичних послуг, підлягає особливому порядку реєстрації в Міністерстві Юстиції. Така форма юридичної особи має значні переваги під час надання юридичних та адвокатських послуг. В адвокатському об’єднанні адвокати та співробітники можуть користуватися більш широким спектром прав, наданих їм  Законом України «Про адвокатуру». Нормами вказаного Закону, на всіх співробітників адвокатського об’єднання покладений обов’язок досконало зберігати адвокатську таємницю. Предметом адвокатської таємниці є усі питання, з яких громадянин або юридична особа звертаються до Адвоката, суть консультацій, порад, роз’яснень та інших відомостей, отриманих Адвокатом при здійсненні своїх професійних обов’язків. Забороняється будь-яке стороннє втручання в адвокатську діяльність, вимагання від адвоката, його помічника, посадових осіб та технічних робітників адвокатських об’єднань даних, які складають адвокатську таємницю. З цих питань вони не можуть бути допитані як свідки. Документи, пов’язані з виконанням адвокатом доручення, не підлягають огляду, розголошенню або вилученню без його згоди.

Крім того, Закон встановлює, що вартість гонорару за надану адвокатську допомогу, сплачену адвокатському бюро за ведення справ Клієнта в суді, відповідно до норм цивільного процесуального та господарського процесуального кодексів, відшкодовується за рахунок сторони, яка програла – це дозволяє значно зменшити вартість судових витрат для наших Клієнтів.


 Основні напрямки нашої діяльності:


1.     Судова процедура розірвання шлюбу:

2.     Розподіл спільного сумісного майнаподружжя.

3.     Сімейний адвокат.

4.     Сімейні спори.

5.     Аліментні спори.

6.     Сімейні спори по встановленню місцяпроживання дитини.

7.     Сімейні спори щодо позбавлення батьківськихправ.

8.     Усиновлення.

9.     Сімейні спори, пов’язані з громадянськимшлюбом.

10. Розподіл спільного майна в громадянськомушлюбі.

11.  Міжнародне сімейне право:

12. Захист в кримінальному процесі (адвокат укримінальних справах).

13. Захист свідка в кримінальному процесі(адвокат для свідка).

14. Захист інтересів потерпілого вкримінальному процесі (адвокат для потерпілого).

15. Представництво інтересів цивільногопозивача в кримінальному процесі.

16.  Захист в кримінальнихсправах у сфері оподаткування і господарської діяльності.© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET