развод, оптимизация налогообложения

Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарок на Новый Год жене, мужу в Киеве, парню. девушке подарки на 8 марта Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Обратите внимание на следующие товары: обложки на паспорта подходят для украинского паспорта, загранпаспорта и для прав; Зонтики женские и мужские зонты - складные и трости; Шарфы женские, шёлковые, шерстяные, оригинальные и яркие. Выбирайте по ссылке подарок на День Св. Валентина вашей второй половинке. Магазин подарков Хоттей (Киев, м. Дружбы Народов) - hottey.com.ua.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Кримінальне право

Кримінальне право


Кримінальне право займає в нашому Адвокатському бюро особливе місце, оскільки, це один з основних напрямів діяльності Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Наші Адвокати мають значну практику участі в кримінальних процесах на різних його стадіях (оскарження постанови «про порушення кримінальної справи», досудове та судове слідство, апеляційне та касаційне оскарження вироку тощо).
Президент Бюро – Сафронов Валерій Аркадійович – один з кращих адвокатів в сфері кримінального права в Україні. Його досвід участі в кримінальному процесі нараховує 30 років. За цей час Валерій Сафронов брав участь у надзвичайно складних та резонансних кримінальних справах, завдяки чому отримав, відповідно, репутацію та досвід не тільки серед потенційних Клієнтів, а й в судових та правоохоронних органах.
Практику з кримінального права, в нашому Бюро, очолює особисто Президент нашого Адвокатського бюро, Сафронов Валерій Аркадійович, який особисто проводить захист Клієнтів від кримінального переслідування, надає юридичні консультації з кримінального права та проводить захист інтересів свідків, потерпілих та цивільних позивачів.
За всю історію існування нашого Адвокатського бюро, наші Адвокати брали участь у більш ніж 100 кримінальних справах, та практично завжди, участь наших Адвокатів значно пом’якшувала подальшу долю наших Клієнтів. В нашій практиці є також повністю та частково виправдувальні вироки, що є значною рідкістю в українському правосудді та ознакою високого кваліфікаційного рівня та професіоналізму Адвоката.
На ринку юридичних послуг України існує дуже мало адвокатських компаній з таким досвідом ефективної роботи в кримінальному праві.
Деталізація послуг Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» з кримінального права знаходиться у відповідних розділах нашого Інтернет-ресурсу.

Основні напрями діяльності Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» в сфері кримінального права:

Захист від кримінального переслідування на стадії досудового слідства.
Оскарження постанови «про порушення кримінальної справи».
Захист від кримінального переслідування на стадії судового слідства.
Апеляційне та касаційне оскарження вироку.
Представництво та захист інтересів потерпілого від злочину, як на стадії досудового так і на стадії судового слідства, також на стадії апеляційного та касаційного оскарження вироку (адвокат потерпілого).
Представництво та захист інтересів цивільного позивача у кримінальному процесі, як на стадії досудового так і на стадії судового слідства, а також і на стадії апеляційного та касаційного оскарження вироку (адвокат цивільного позивача).
Представництво інтересів свідка у кримінальному процесі (адвокат для свідка).


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET