Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Захист інтересів цивільного позивача - адвокат цивільного позивача

Захист інтересів цивільного позивача - адвокат цивільного позивача


Участь в кримінальному процесі у якості цивільного позивача завжди пов’язана з негативними емоціями та стресом. Однак, практично кожна людина, яка постраждала від злочину, бажає відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, яку їй було завдано злочинними діями.
Інтереси цивільних позивачів у кримінальному процесі потребують професійного захисту Адвоката, без якого людина, яка понесла збитки від злочину, може залишитися без відшкодування своїх збитків, а його права в кримінальному процесі можуть грубо порушуватися. Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» мають значний досвід в процесі ефективного захисту прав цивільних позивачів в кримінальному процесі.
Отже, якщо Ви понесли матеріальні або моральні збитки від злочину та хочете відшкодувати понесені збитки в кримінальному процесі, звертайтеся до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Ви отримаєте професійне представництво, підкріплене значним успішним досвідом наших Адвокатів, та гарантований захист своїх прав у кримінальному процесі.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET