Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Захист інтересів потерпілого - адвокат потерпілого

Захист інтересів потерпілого - адвокат потерпілого


В кримінальному судочинстві часто має місце порушення законних прав та інтересів потерпілого від злочину. Така тенденція пов’язана з тим, що далеко на завжди слідство та суд зацікавлені у винесенні законного та справедливого вироку, який враховує також інтереси потерпілого від злочину. Але, нажаль, потерпілим від злочину може стати будь-яка особа.
А тому, якщо у вас склалася життєва ситуація, або збіг випадкових обставин, що мають відношення до кримінальної справи, не зволікайте. Адже, чим більше ви ігноруєте кримінальний процес, затягуєте, тим менше у вас шансів відновити Ваші законні права та інтереси, які були порушені злочинним діянням, а також встановити справедливість. А тому, якнайшвидше необхідно звертатися за допомогою до досвідчених адвокатів в кримінальних справах.
Президент нашого Бюро – Адвокат Валерій Сафронов – має репутацію одного з кращих Адвокатів з кримінальних справ в Україні. Він брав участь в багатьох резонансних кримінальних справах в історії України. Свою адвокатську практику з кримінальних справ він розпочав в 1985 році. Сафронов Валерій Аркадійович особисто дає консультації з кримінального права і процесу, особисто очолює практику нашого адвокатського Бюро у всіх кримінальних справах.
Тому, якщо в силу збігу об’єктивних обставин, все ж таки Вам необхідна кваліфікована адвокатська допомога, звертайтесь до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Адже, чим раніше Ви звернетесь до кваліфікованого Адвоката в кримінальних справах, тим менше помилок буде допущено і тим кращим для Вас буде результат справи.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET