Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Захист інтересів свідка - адвокат для свідка

Захист інтересів свідка - адвокат для свідка


Якщо Вас залучено до кримінальної справи в якості свідка, і Ви бажаєте захистити себе від можливого кримінального переслідування (або просто почувати себе більш впевнено на допиті) – звертайтеся до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Вашим захисником стане Адвокат зі значним досвідом і рівнем кваліфікації, який зможе знизити до мінімального рівня ризики та убезпечити від непередбачуваних ситуацій, які майже завжди мають місце в кримінальному процесі.
Користуючись необізнаністю свідка в кримінальному процесі слідство може проводити допит зі значними порушеннями кримінально-процесуального законодавства, значні негативні наслідки чого особа може відчути на собі лише через деякий час. Валерій Сафронов за свою тридцятирічну практику брав участь у складних кримінальних справах, неодноразово захищав свідків від свавілля слідства, тому він добре знає нюанси досудового слідства. Саме за його участі та під його керівництвом, Ви зможете завжди тримати руку на пульсі та бути в безпеці.
Вартість послуг з кримінального права індивідуальна, оскільки кожна справа суто особистісна й відрізняється від інших складністю, обсягами робіт і витратами на її вирішення.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET