Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Оскарження постанови про порушення кримінальної справи

Оскарження постанови про порушення кримінальної справи


Відповідно до ст. 236-7 Кримінального процесуального кодексу України постанова органу «про порушення кримінальної справи» щодо конкретної особи чи за фактом вчинення злочину, може бути оскаржена до місцевого суду за місцем розташування органу або роботи посадової особи, яка винесла постанову, з дотриманням правил підсудності. Скарга на постанову «про порушення кримінальної справи» може бути подана до суду особою, щодо якої було порушено кримінальну справу, особою, інтересів якої стосується порушена кримінальна справа, їхнім захисником чи законним представником, з достатнім обґрунтуванням порушення прав та законних інтересів відповідної особи.
Законодавство дає особі відповідне право на оскарження постанов «про порушення кримінальної справи», але для реалізації даного права, необхідна професійна адвокатська допомога. Вчасне оскарження постанови «про порушення кримінальної справи» часто дає можливість уберегти особу від кримінального переслідування.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET