Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Захист від кримінального переслідування на стадії судового слідства

Захист від кримінального переслідування на стадії судового слідства


Захист від кримінального переслідування – одна з найважливіших і найвідповідальніших функцій адвоката в Україні, що добре розуміють Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» і особисто його Президент. Ефективний захист у кримінальному процесі потребує високої кваліфікації, значного досвіду та абсолютної відданості своїй справі. Саме завдяки цим якостям Валерій Аркадійович Сафронов має репутацію одного з найкращих адвокатів з кримінального права в Україні.
Захист від кримінального переслідування - один із головних напрямків роботи Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» вже протягом більше ніж двадцяти років.
Президент нашого Адвокатського бюро, Адвокат Сафронов Валерій Аркадійович, який почав свою адвокатську практику ще в 1985 році, має незрівнянний досвід участі в кримінальному процесі, в якості захисника, на всіх стадіях кримінального процесу. Адвокат Сафронов Валерій Аркадійович успішно брав участь у найскладніших та найбільш резонансних кримінальних справах в історії українського правосуддя. Кваліфікація, досвід та репутація Адвоката Сафронова Валерія Аркадійовича, дають можливість нашим Клієнтам отримувати найвищий рівень адвокатського захисту від кримінального переслідування.
Якщо Вам або Вашим близьким потрібен надійний адвокат-захисник в кримінальному процесі, звертайтеся до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Вашим захисником стане Адвокат зі значним досвідом, кваліфікацією й відповідальним ставленням до проблем Клієнта.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET