Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Консультація Адвоката з кримінального права

Консультація Адвоката з кримінального права


На жаль, кожна людина, незалежно від свого соціального і службового становища, може стати жертвою об'єктивних явищ і обставин, незалежних від його волі і бажань. Практика роботи правоохоронних органів показує, що в Україні кожна людина може стати як свідком, так і підозрюваним у кримінальній справі, через об'єктивні обставини, що склалися, або простіше кажучи «з’явилась не у той час, не в тому місці». Саме у такі моменти ви зобов'язані знати, як поклопотатися про свою безпеку або ж, до кого звернутися за порадою, консультацією і допомогою.
Кримінальне переслідування – це неймовірно жорстка і складна «машина», що звикла давити, знищувати, а також ламати долі не лише винних людей, але і ні в чому неповинних громадян, і яка після запуску не залишає жодного шансу людині, що попала під «її» колеса.
Практика показує, що лише професійні адвокати, які мають значний успішний досвід роботи в цій сфері, можуть протистояти цьому механізму і повною мірою захистити інтереси свого Клієнта. Саме такі адвокати працюють в Адвокатському бюро «Валерій Сафронов та партнери». Президент Бюро – Сафронов Валерій Аркадійович – один з кращих адвокатів в сфері кримінального права в Україні. Його досвід участі в кримінальному процесі нараховує 30 років. За цей час Валерій Сафронов брав участь у надзвичайно складних резонансних кримінальних справах, завдяки чому отримав відповідну репутацію та досвід не тільки серед потенційних клієнтів, а й в судових та правоохоронних органах.
Президент нашого Бюро, Сафронов Валерій Аркадійович особисто дає консультації з кримінального права і процесу.
На ринку юридичних послуг України практично не існує адвокатів і адвокатських компаній з таким досвідом ефективної роботи в галузі кримінального права. Тому, звернувшись в Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери», Ви будете упевнені в тому, що Ви отримаєте індивідуальний підхід до ситуації, що склалася у Вас, а також надана юридична консультація у кримінальній справі з повним і ґрунтовним вивченням Вашої справи.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET