Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Апеляційне та касаційне оскарження вироку

Апеляційне та касаційне оскарження вирокуВироки, що виносяться судами першої інстанції у більшості випадків не влаштовують засуджених, їх родичів, близьких або довірених осіб. Саме тому, одним з основних принципів здійснення судочинства в Україні, передбачених ст. 129 Конституції України, є забезпечення апеляційного та касаційного оскарження рішення суду.
Відповідно до ст. 323 КПК України, вирок суду повинен бути законним та обґрунтованим. Але кожен вирок суду містить в собі порушення як процесуального, так і матеріального характеру з різних причин, які може помітити тільки досвідчений Адвокат. Практика свідчить про те, що самостійно впоратися з такою задачею неможливо. Саме тому важко переоцінити роботу Адвокатів з приводу апеляційного та касаційного оскарження вироку суду. Досвідчені, кваліфіковані, компетентні Адвокати, що спеціалізуються на кримінальному праві та процесі, обізнані у всіх строках та нюансах подачі апеляційних та касаційних скарг, проведенні слухань справ у судах апеляційної та касаційної інстанції, а тому без їх допомоги не обійтись.
Саме такі Адвокати працюють в Адвокатському бюро «Валерій Сафронов та партнери». При оскарженні вироку наші Адвокати досконало вивчають всі матеріали справи, проводять аналітичну діяльність та роблять висновки стосовно законності, обґрунтованості та справедливості вироку суду. Успішна практика нашого Бюро підтверджує той факт, що майже кожна апеляційна чи касаційна скарга, що була подана Адвокатами нашого Бюро, значно полегшувала долю наших Клієнтів.
Президент нашого Бюро – Адвокат Валерій Сафронов – має репутацію одного з кращих Адвокатів з кримінальних справ в Україні. Він брав участь в багатьох резонансних кримінальних справах в історії України. Свою адвокатську практику з кримінальних справ він розпочав в 1985 році. Сафронов Валерій Аркадійович особисто дає консультації з кримінального права і процесу, особисто очолює практику нашого Адвокатського Бюро у всіх кримінальних справах.
Тому, якщо Вам необхідно робити наступні процесуальні кроки у Вашій кримінальній справі, такі як апеляційне та касаційне оскарження вироку суду, звертайтесь до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Ви будете впевнені в тому, що Ваші інтереси будуть представляти досвідчені,кваліфіковані, відповідальні та компетентні Адвокати, які в повній мірі усвідомлюють всю важливість Вашої кримінальної справи.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET