Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Поділ спільного майна подружжя

Поділ спільного майна подружжя.


Поділ спільного майна подружжя в суді - одна з найскладніших процедур в сімейному праві, яка вимагає високої кваліфікації Адвоката, що проводить в суді таку процедуру.
В Адвокатському бюро «Валерій Сафронов та партнери» працюють Адвокати, які вже довгі роки спеціалізуються на складній судовій процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя в суді. Адвокати нашого Бюро кожен рік беруть участь у багатьох складних судових процедурах поділу спільного сумісного майна подружжя.
Згідно чинного сімейного законодавства України, все майно нажите подружжям під час шлюбу підлягає поділу в рівних частках. Але в сімейному законодавстві, також, передбачено цілий ряд підстав для виключення майна з обсягу спільного сумісного на користь одного із подружжя, а також зміни співвідношення часток у майні подружжя. Для використання таких можливостей необхідна допомога Адвоката, який спеціалізується на судових спорах, пов’язаних з поділом спільного сумісного майна подружжя.
Досвідчений Адвокат, який спеціалізується на процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя в суді, завжди здатен побудувати таку правову позицію, при якій майнові інтереси його Клієнта є найбільш захищені.
За довгі роки практики роботи в сфері сімейного права наші Адвокати неодноразово вигравали складні судові процеси стосовно поділу спільного сумісного майна подружжя, як на стороні позивача, так на стороні відповідача.
Якщо Вам необхідна професійна юридична допомога у складній процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя, звертайтеся до Адвокатського Бюро «Валерій Сафронов та партнери», і Ви отримаєте професійну допомогу, завдяки якій Ви зможете максимально захистити свої майнові права під час поділу спільного сумісного майна подружжя.
Вартість адвокатської допомоги в судовій процедурі поділу спільного сумісного майна подружжя завжди індивідуальна, так як кожна така процедура істотно відрізняється одна від одної. Встановлюється вартість адвокатської допомоги під час особистої консультації з Адвокатами Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Вартість нашої адвокатської допомоги завжди значно менша, ніж обсяг майнових прав наших Клієнтів, які ми успішно захищаємо в суді.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET