Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Шлюбний договір, шлюбний контракт

Шлюбний договір, шлюбний контракт.


Шлюбний договір(контракт) - угода осіб, що вступають у шлюб, або угода чоловіка й жінки, щовизначає майнові права й обов'язки чоловіка й жінки в шлюбі та (або) у випадкуйого розірвання.
Шлюбним договоромчоловік і жінка можуть змінити встановлений законом режим спільної власності, встановитирежим часткової або спільної сумісної власності як на все майно, так і на йогоокремі види або майно кожного з подружжя. Вони можуть включити в шлюбнийдоговір будь-які інші положення, що стосуються майнових відносин. У тому числі,може бути передбачений порядок несення сімейних витрат, можуть бути визначенірозмір, строки, підстави й порядок надання утримання один одному, як у періодшлюбу, так і після його розірвання. Немайнові відносини (наприклад, правоспілкування з дитиною у випадку розлучення) в Україні не можуть бути предметомшлюбного договору.
Шлюбний договір можебути укладений як перед вступом у шлюб (у такому випадку він здобуває юридичнучинність з моменту державної реєстрації шлюбу), так і в будь-який час, під часшлюбу (у такому випадку, він є укладеним з моменту його нотаріальногопосвідчення).
Шлюбний договір можедіяти протягом шлюбу й може бутирозірваний у будь-який момент за взаємною згодою чоловіка й жінки.
Шлюбний контракт єрізновидом двосторонньої угоди й повинен підкорятися загальним правиламдійсності угоди. Слід зазначити, що, якщо шлюбним договором регулюються правана нерухоме майно, він підлягає державній реєстрації й у випадку відсутностіреєстрації, не може застосовуватися до нерухомості.
При укладенні шлюбногодоговору варто пам'ятати про те, які умови не можуть бути включені в нього:
· шлюбний договір не може регулювати особисті немайнові відносиничоловіка й жінки. Така заборона, насамперед , пов'язаний з тим, що примусовевикористання умов договору, що регулюють ці відносини, практично неможливо;
· шлюбний договір не може стосуватися особистих прав і обов'язківчоловіка й жінки у відношенні їхніх дітей;
· шлюбний договір не може обмежувати правоздатність і дієздатністьчоловіка й жінки, їхнього права звертатися в суд за захистом. Ця заборонаозначає, що в шлюбному договорі не може міститись положень, що забороняютьдружинам звертатися в суд з позовом про зміну, розірвання або визнаннянедійсним шлюбного договору, займатися підприємницькою діяльністю, одержуватидоходи, заповісти, приймати спадщину й т.д.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET