Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Аліментні спори

Аліментні спори.


Аліментні спори складають значну частину спорів в Сімейному праві. Дана тенденція пов’язана з тим, що аліментні обов’язки або не виконуються добровільно взагалі, або сторони не можуть дійти згоди щодо розміру аліментних виплат.
Діюче сімейне законодавство України передбачає декілька способів встановлення розміру аліментів, а саме: у твердій грошовій сумі, або у частині від всіх видів доходу (заробітку). Окрім цього, витребування аліментів через суд має багато процесуальних особливостей, що вирізняє такі спори з-поміж інших.
Тому, в аліментних спорах має принципове значення кваліфікація Адвоката, який проводить таку судову процедуру в інтересах свого Клієнта. Професійний Адвокат на стороні Позивача (особа, яка пред’являє позов про стягнення аліментів) може збільшити розмір аліментів, а також значно прискорити судовий процес стягнення аліментів через суд.
Професійний адвокат на стороні Відповідача (особи, до якої пред’явлено позов про стягнення аліментів), може значно зменшити розмір аліментів, які призначить суд своїм рішенням.
Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» мають значний досвід участі у аліментних спорах різної складності, що дає можливість нашим Клієнтам отримати найвищий рівень адвокатської допомоги в аліментних спорах.
Вартість адвокатської допомоги в аліментних спорах завжди індивідуальна і залежить від особливостей кожної окремої справи. Під час консультації Клієнт дізнається про всі особливості своєї справи та про практичні аспекти її успішного вирішення, а також про реальні судові перспективи.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET