Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Сімейні спори, пов’язані з долею дитини

Сімейні спори, пов’язані з долею дитини.


Сімейні спори, пов’язані з долею дитини (встановлення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, отримання через суд дозволу на виїзд дитини за кордон України):
Найскладнішою категорією сімейних спорів є такі, що виникають у зв’язку з вирішенням подальшої долі дитини подружжя, яке розірвало або планує розірвати свій шлюб. Під час розірвання шлюбу й припинення фактичних шлюбних стосунків виникає багато конфліктів, пов’язаних з долею дитини, народженою в цьому шлюбі.
До проблемних питань, зокрема, відносяться спори: про встановлення місця проживання дитини, порядку участі батьків у її вихованні, отримання через суд дозволу на виїзд з дитиною за межі країни, зміна прізвища дитини або спори про позбавлення батьківських прав та ін.
Такі сімейні спори мають багато особливостей і потребують високої кваліфікації й досвіду від Адвоката, який проводить такий процес, оскільки відповідальність у цьому процесі є особливо великою.
В Адвокатському бюро «Валерій Сафронов та партнери» працюють Адвокати, які мають успішний досвід вирішення сімейних спорів, пов’язаних з долею дитини. Наші Адвокати добре знають усі особливості такого процесу.
Якщо у вас виник сімейний спір, пов’язаний зі встановленням місця проживання дитини, порядку участі батьків у її вихованні, отримання через суд дозволу на виїзд з дитиною за кордон, зміни прізвища дитини чи спір про позбавлення батьківських прав – звертайтеся до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Ви отримаєте допомогу від Адвокатів, які спеціалізуються на вирішенні таких проблем, та мають значний практичний досвід успішного вирішення подібних справ.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET