Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Міжнародні сімейні спори

Міжнародні сімейні спори.


Нині в Україні укладається багато шлюбів між громадянами України та іноземцями (громадянами інших держав). З юридичного погляду такий шлюб має багато особливостей. Найбільше це дається взнаки при вирішенні сімейних спорів, які виникають з таких шлюбних відносин.
Адвокати нашого бюро, які спеціалізуються на сімейних спорах, мають значний досвід у вирішенні міжнародних сімейних суперечок і кожен рік беруть участь у багатьох судових процесах, пов’язаних з сімейними спорами між громадянами України та іноземцями.
Адвокати нашого Адвокатського бюро мають значний досвід і кваліфікацію для якісного вирішення міжнародних сімейних спорів будь якого рівня складності. Тому, якщо Вам потрібно розірвати шлюб з іноземцем, витребувати аліменти з іноземця на утримання спільної дитини або поділити спільне майно, звертайтеся до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від Адвокатів, які добре знають усі особливості подібних судових процесів.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET