Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Договір про поділ спільного майна подружжя

Договір про поділ спільного майна подружжя.


Договір «про поділ спільного майна подружжя» – це особливий договір, який може бути укладений як під час перебування справи про поділ спільного майна подружжя в суді, так і до початку судової процедури поділу спільного майна подружжя.
Договір «про поділ спільного сумісного майна подружжя» - це юридичний інструмент, який дозволяє уникнути складної та дорогої судової процедури поділу спільного сумісного майна подружжя, або врегулювати вже існуючий судовий спір.
За довгі роки практики в сімейних спорах, та після детального дослідження українського та світового законодавства, наші Адвокати розробили особливий договір «про поділ спільного сумісного майна подружжя», який дозволяє дієво врегулювати всі майнові правовідносини подружжя (або колишнього подружжя).
Звертаючись до нашого Адвокатського бюро за розробленням договору про поділ спільного сумісного майна подружжя, Ви не отримуєте типовий договір «про поділ спільного сумісного майна подружжя», який можна безкоштовно знайти в мережі Інтернет. Ви отримаєте особливий договір «про поділ спільного сумісного майна подружжя», який був створений на основі значного практичного досвіду та індивідуально допрацьований під кожного окремого Клієнта, з урахуванням всіх побажань та індивідуальних особливостей.
Наше Адвокатське бюро спеціалізується на сімейному праві і сімейних договорах та постійно відстежує та аналізує українське законодавство та практику, з метою створення особливих договорів в сімейному праві, які б давали можливість сторонам такого договору максимально ефективно врегулювати свої відносини за допомогою такого юридичного інструменту.
Вартість розробленого професійним Адвокатом договору про «поділ спільного сумісного майна подружжя» завжди індивідуальна.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET