Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Договір про порядок виховання та утримання дитини

Договір про порядок виховання та утримання дитини


Питання, щодо участі батьків у вихованні та утриманні дитини після розлучення являлися пріоритетними у всі часи, адже, фактично, дитина позбавлялася права на повноцінну сім’ю. Тому, найчастіше в судовому порядку батьки дитини встановлюють з ким із батьків дитина буде проживати, графік побачень з дитиною того з батьків, який проживає окремо, а також, аліментні зобов’язання щодо її утримання. Але існує і досудовий порядок врегулювання цих питань.
Відповідно до положень ст. 109 Сімейного кодексу України, подружжя, в досудовому порядку, може врегулювати питання щодо утримання та виховання дитини шляхом укладення договору «про порядок виховання та утримання дитини». Укладання цього договору зекономить не тільки Ваші нерви та здоров’я, здоров’я дитини, родичів, близьких, але і значно зменшить Ваші фінансові витрати, адже ця процедура займає набагато менше часу і є набагато вигідніша фінансово.
Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» неодноразово розробляли та реалізовували в життя такого роду договори, а тому мають значний досвід проведення такого роду процедур.
Вартість розробки договору «про порядок виховання та утримання дитини» завжди індивідуальна і змінюється в залежності від умов, які можливо включити до цього договору по бажанню Клієнта, але завжди незрівнянно нижча ніж вирішення в суді спору «про порядок участі у вихованні та утриманні дитини кожного з батьків». Адвокати нашого Бюро мають досвід визначення законності включених в договір умов та вимог, а тому ніяким чином не дозволять порушення законних прав та інтересів Клієнта. Створення такого договору професійним адвокатом дає можливість Клієнту максимально захистити свої права.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET