Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Розірвання шлюбу (розлучення)

Розірвання шлюбу (розлучення).


Розірвання шлюбу в судовому порядку (розлучення) – складна судова процедура, що потребує індивідуального підходу до кожного Клієнта, і часто є єдиним засобом закінчення невдалих стосунків.
Судова процедура розірвання шлюбу завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу, та без професійної юридичної допомоги Адвоката вона може затягнутися на тривалий час.
Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери», які спеціалізуються на сімейному праві, добре знають всі особливості судової процедури розірвання шлюбу та кожен рік проводять багато складних судових процесів, пов’язаних з розірванням шлюбу, в яких інший член подружжя не бажає давати згоду на розлучення. В таких процесах наші Адвокати досягають максимально швидкого результату, в інтересах своїх Клієнтів.
Важливо також розуміти, що участь професійного Адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, допоможе не тільки значно прискорити процедуру розірвання шлюбу, але і допоможе Вам уникнути інших ризиків, пов’язаних з процедурою розірвання шлюбу в суді. Такі ризики полягають в тому, що під час розірвання шлюбу суд може встановити небажані для самого Позивача наслідки або встановити небажані факти, які можуть бути пов’язані з поділом майна або з долею спільної дитини, що в майбутньому може значно ускладнити позитивне вирішення спорів про майно чи щодо майбутньої долі дитини.
Така ситуація пов’язана з тим, що розірвання шлюбу в суді часто буває лише початком для інших спорів колишнього подружжя, пов’язаних саме з поділом спільного сумісного майна або вирішенням долі дитини і факти, встановленні під час розгляду в суді справи про розірвання шлюбу, можуть надалі використовуватися в таких спорах.
Звертаючись до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» за правовою допомогою у судовій процедурі розірвання шлюбу, Ви отримаєте професійний підхід до вирішення Ваших проблем та абсолютно конфіденційні стосунки з Адвокатами бюро, які допоможуть Вам уникнути стресових ситуацій, затягування вирішення Вашої проблеми, та інших небажаних наслідків.
Якщо Ви вирішили розірвати свій шлюб, та іншого варіанту ніж судова процедура розірвання шлюбу у Вас немає, звертайтесь до Адвокатського Бюро «Валерій Сафронов та партнери», - Ви отримаєте професійну та комплексну допомогу в непростій та стресовій судовій процедурі розірвання шлюбу.
Ціна адвокатської допомоги в процедурі розірвання шлюбу зажди індивідуальна, та встановлюється по домовленості з Клієнтом, з урахуванням індивідуальних особливостей кожної справи.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET