Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке что подарить на 8 марта женщине Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Спадкові спори

Спадкові спори.


Відповідно до положення ст. 1216 Цивільного кодексу України, спадкуванням – є перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Практика свідчить про те, що все більша кількість людей звертається за юридичною допомогою при прийнятті спадщини як по закону так і за заповітом. Адже, при прийнятті спадщини за законом дуже часто виникають спори між спадкоємцями першої і другої черги, також спірними стають частки у спадковій масі, права на нерухомість, грошові внески. При прийняття спадщини за заповітом, необхідно пам’ятати, що законодавство встановлює чіткі вимоги відносно форми та порядку здійснення спадкування за заповітом.
Процедура спадкування в силу свого значення досить врегульована нормами законодавства й вимагає від зацікавлених осіб дотримання низки вимог. Строгий порядок регламентації дій спадкоємців і дотримання спадкоємцями встановлених строків є необхідними умовами для реалізації права на спадщину. Недотримання порядку або встановлених строків, може мати своїм наслідком втрату права на спадкування.
Спадкові спори – це категорія судових справ, в яких спадкоємцям необхідно доказувати свої права на спадок в судовому порядку. До спадкових спорів відносяться: спори між спадкоємцями про розділ спадково майна; справи про відновлення в судовому порядку терміну прийняття спадку і доведення факту прийняття спадку; встановлення в судовому порядку фактів спорідненості і інших юридично значимих фактів, необхідних для прийняття спадку. Найпоширеніша категорія спадкових спорів – це справи про відновлення терміну для прийняття спадщини і справи про встановлення факту прийняття спадку. Дуже часто громадяни не замислюються про необхідність своєчасного проведення процедури вступу до спадку і звертаються до нотаріуса за оформленням спадку опісля декількох років після смерті спадкодавця, лише коли збираються продати майно, отримане по спадку. І у такому разі виникає необхідність відновлення строку для прийняття спадщини в судовому порядку.
Спадкові спори – одні з найбільш складних правових спорів, а тому потребують не тільки теоретичних, але і практичних знань, а також, значного досвіду ведення спадкових спорів в суді та у нотаріуса, знання закону, вміння працювати з документами та ведення переговорів з іншими спадкоємцями. Саме такими знаннями, навичками та досвідом володіють Адвокати Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери». А тому, якщо у Вас виникли питання стосовно прийняття спадщини, проблеми з її прийняттям, або будь-які спадкові спори, звертайтесь до Адвокатського бюро «Валерій Сафронов та партнери» і Ви гарантовано отримаєте найвищий рівень адвокатської допомоги, підкріплений значним досвідом, а також впевненість у тому, що при виникненні будь-якого спадкового спору (включаючи спори між спадкоємцями) Адвокатами нашого бюро будуть правильно та чітко сформовані позовні вимоги та зібрані необхідні докази для позитивного вирішення спадкового спору.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET