развод, оптимизация налогообложения

Наш постоянный партнёр по оригинальным подаркам Подарки на День Святого Валентина жене, мужу в Киеве, парню. девушке подарки на 8 марта Киев - женщинам, сотрудницам и подарки на 14 февраля мужчине и женщине. Магазин подарков Хоттей.

составление договоров, брачный контракт, брачный договор
составление договоров, брачный контракт, брачный договор, развод банкротство, гражданский брак, хозяйственные споры, алиментные споры
Потенційним клієнтам – особливості АБ «Валерій Сафронов та партнери»

Потенційним клієнтам – особливості АБ «Валерій Сафронов та партнери».


В житті бувають такі випадки, коли людині вкрай необхідна кваліфікована адвокатська допомога. Знайти висококваліфікованого адвоката дуже не проста задача, й помилка у виборі адвоката може коштувати досить дорого.
Тому, коли людина обирає собі Адвоката або Адвокатське бюро, головним критерієм для неї є репутація та досвід адвоката або компанії, до яких вона звертається.
Саме досвід та репутація Адвоката свідчать про його високу кваліфікацію та професійне ставлення до своєї роботи. З цих причин більшість людей шукає собі Адвоката за рекомендацією людей, яким вона довіряє. Але не всі люди можуть знайти, за рекомендаціям своїх знайомих, кваліфікованого спеціаліста, який зможе їм допомогти. В такому випадку, більшість людей звертається до Інтернету, з метою знайти такого Адвоката, який зможе допомогти саме їм.
Пропозиція на ринку юридичних послуг в Інтернеті адвокатів, юристів, адвокатських та юридичних фірм велика, і вкрай не просто знайти серед них висококваліфікованих та чесних спеціалістів, так як не завжди рекламні оголошення відповідають дійсності.
Наше Адвокатське бюро надає своїм Клієнтам висококваліфіковану адвокатську допомогу, яка ґрунтується на значному досвіді та бездоганній репутації, яка напрацьовувалась Адвокатами нашого бюро роками.
Для підтвердження вище зазначених слів, ми даємо можливість всім нашим потенційним Клієнтам ознайомитись з документами, які підтверджують нашу довгу та успішну історію:
1. Найпрестижніший рейтинг юридичних фірм України – рейтинг галузевого видання Юридична практика, в якому Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» регулярно займає найвищі позиції. Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» було учасником даного рейтингу більше шести разів.
2. Судові рішення в справах, виграних Адвокатами нашого Адвокатського бюро в різних галузях права. Важливо зауважити, що демонстрація даних рішень жодним чином не порушує конфіденційність стосунків Клієнтів з Адвокатським бюро, так як всі Клієнти дали особисту згоду на демонстрацію таких рішень нашим наступним Клієнтам.
3. Офіційні документи, що підтверджують дійсний статус нашого Адвокатського бюро як адвокатського об’єднання, зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України.
4. Офіційні документи, які підтверджують, що Адвокати нашого Бюро мають право на зайняття адвокатською діяльністю (свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю кожного адвоката Бюро видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури).
Також документи, які підтверджують, що юристи нашого Бюро дійсно закінчували найкращі вищі навчальні заклади України з відзнакою.
З усіма вище описаними документами, потенційні Клієнти можуть ознайомитися в нашому центральному офісі при особистій зустрічі з Адвокатами нашого Бюро, заздалегідь, до укладення будь-яких угод на надання адвокатської допомоги.
Окрім цього, важливою перевагою нашого Адвокатського бюро є чітка спеціалізація на певних галузях права. Тобто Клієнт, якому необхідна допомога в сімейному праві, отримає таку допомогу безпосередньо від Адвоката, який постійно спеціалізується на сімейному праві і має найвищу спеціалізацію саме в данні галузі права. Клієнт, якому необхідна допомога в кримінальному праві, отримає таку допомогу безпосередньо від Президента нашого Адвокатського бюро - одного з найкращих Адвокатів з кримінального права в Україні. Адвокатське бюро «Валерій Сафронов та партнери» надає адвокатську допомогу лише в тих галузях права, в яких має спеціалістів найвищого рівня.
Кожна людина, яка звертається до нашого Адвокатського бюро отримує найвищий рівень адвокатської допомоги. Це пов’язано, не тільки із значним досвідом та кваліфікацією адвокатів, а також з нашим особливим ставленням до кожного Клієнта. В нашому Бюро не має «великих» чи «маленьких» Клієнтів, в залежності від ступеня складності проблеми Клієнта або вартості його справи. Ми розуміємо, що для кожного Клієнта його проблема найважливіша, і так само до неї ставляться і Адвокати нашого Бюро. Кожен Клієнт має можливість безпосередньо спілкуватися з керівництвом Бюро, а Адвокат, який веде справи Клієнта, на зв’язку з ним 24 години на добу 7 днів на тиждень.


© “Валерий Сафронов и партнеры”
Разработка сайта "На Балконе"
 227-16-74 239-17-71 Ukraine, Kiev
вул. Еленовская 34, оф. № 42
E-mail: safronov_lex@mail.ru
Рабочий график: Пн-Сб 9:00 до 19:30
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET